Przydatne w podróży

Przydatne w podróży
Ocena

Jest coś takiego, jak styl osoby korzystającej na co dzień z takiego środka transportu, jakim jest motocykl. Chociażby z tego dość oczywistego powodu osoba taka powinna mieć chociaż odpowiednio dopasowane buty motocyklowe, aby była dzięki temu rozpoznawana jako właśnie ktoś, kto z motocykla lub motoru korzysta na co dzień praktycznie każdego dnia, nie zaś tylko od tak zwanego przysłowiowego święta.

Buty motocyklowe staną się jednym z wyznaczników przynależności do grupy. Motocykliści poza tym też, że uwielbiają swoje pojazdy, to na dodatek tworzą dość zamknięte i hermetyczne grupy, tak zwane subkultury. Ciężko się do nich dołączyć, trzeba mieć odpowiedni motor, obuwie motocyklowe oraz też wykazywać się odpowiednim olejem nie tylko w silniku, ale też w głowie.

Ważny, jak to w każdej subkulturze

niebieski samochód po autodetailingu

Jest bowiem ubiór danej osoby i to jak się prezentuje i jak zachowuje, ale jeszcze ważniejsze jest to, co w rzeczywistości za nią stoi, a nie tylko to co ma na sobie. W związku z tym owszem buty dla motocyklistów są istotne jeśli chce się wejść do środowiska, ale mówiąc ironicznie, nie można się tam wpychać z butami, a przynajmniej nie tylko wyłącznie z nimi.

Trzeba po prostu mieć swój motor nie tylko zaparkowany na parkingu, ale również zawsze i wszędzie w duszy i w sercu.

Dopiero wtedy można mieć pewność, że motocyklowa starszyzna grupowa przyjmie nas do swojego grona, a my staniemy się jej pełnoprawnymi członkami i nie tylko buty będą o tym świadczyć. Warto się o to starać, jeśli lubi się motory i samemu jest się szczęśliwym posiadaczem jednego.